«123»

Felhasználó
12 éve
Emberek miért van ilyen nagy csend??? XD :O :O :O :O :O :O :O
28269.gif
31.gif

Felhasználó
12 éve
hehe macska voltál reggel.
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
12 éve
A napi helyezésbe az 5.-ek vagyunk
28269.gif
31.gif

Felhasználó
12 éve
jeah
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
12 éve
Jeah Jeah
28269.gif
31.gif

Felhasználó
12 éve
Ma korán keltem és killeltem. Ezzel a klán a napi toplistán jó ideig 5. volt!

Megöllleeeeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!

machine-gun-cat-animation.gif

Ez én voltam reggel.

LOL gfeco reggel macska volt AK-47-tel :D
Tényleg nem teszek soha többé idegesítően vibráló képeket az aláírásomba
ϟƘƦƖןןΣx 4ever

Felhasználó
12 éve
XD Debírnám!! :D :)
28269.gif
31.gif

Felhasználó
11 éve
rossz nagyon rossz 10 szavazat :P :P
Day 1.

Felhasználó
11 éve
Te kis!(ittatízkarakteredkléni)
Tényleg nem teszek soha többé idegesítően vibráló képeket az aláírásomba
ϟƘƦƖןןΣx 4ever

Felhasználó
11 éve
Jah még te beszélsz! Még csak most regisztráltál és a tojáshély még rajtadvan! XD Szal adig ne írjál a klánfórumunkra amíg több tapasztalatal nem rendelkezel mint mi! XD Emberek futás!Ez mindanyiunkat felcsinál!!! +még kiszökött a kenelből! És Stirke!? Tanulj meg helyesen írni!
CSak kérdeztem. Tapasztalat jézus xD És ha most regisztráltam azt az accot akkor mivan? Na meg semmi kritikát nem szántam csak kérdeztem.
Nemhinném hogy pofázni kéne, föleg az újjátékosokal, most én voltam igaz, de akkorsem kéne mással meg úgy általában, ez csak magatokról mutat képet :) Ha nem értitek me sz*rul fogalmaztam akkor bocs majd leirom valamikor ha értetlenkedtek
Jó és most irkálhatok ? :$

Legutóbb szerkesztve HiperKocka által.

"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/
«123»